Alvin Stöhr oljemålning

561002

ALVIN STÖHR (1874-1941): Blomsterstilleben, signerad och daterad A.Stöhr -19, olja på duk, ca 59x65 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 2

Alvin Stöhr oljemålning

Budhistorik (17 bud)
4177986
4177977
4177983
950
4177977
900
4177980
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.