Engelsk skola oljemålning 1800-talets slut

561000

ENGELSK SKOLA (1800-talets slut): Hamnscen från Themsen, olja på pappannå, ca 21,5x30 cm

Färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Fack 47

Budhistorik (17 bud)
4177962
4177888
4177961
4177888
950
4177960
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.