Nils Olzon oljemålning

560999

NILS OLZON (1891-1953): Fjällmotiv, signerad Nils Olzon, olja på duk, ca 66x96 cm

Krackelerad

Tavelvagn 2

Nils Olzon oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4171108
450
4170935
4169874
4169804

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.