Oidentifierad konstnär akvarell

560998

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Hills of Jura, otydlig signatur, daterad 95, akvarell, ca 24x30 cm

Fack 16

Budhistorik (1 bud)

4175174
2018-07-27 15:20:09

2018-07-29 kl 20:39
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.