Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

560973

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Stillben, signerad samt signerad och daterad a tergo -2016, olja på duk, ca 31x23 cm, oramad

Monter 21

Budhistorik (36 bud)
4177907
4 200
4177922
4177907
3 800
4177903
3 600
4177905
3 400

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.