Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

560972

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Blåmes, signerad Kliuchnikov, signerad och daterad a tergo -2007, olja på duk, ca 32x24,5 cm, oramad

Budhistorik (30 bud)
4177569
2 800
4177351
2 600
4177248
2 400
4177349
4177248

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.