Johan Bladh

560970

JOHAN BLADH (1893-1976): Storkyrkan från yttre borggården, signerad Johan Bladh -59, olja på duk, ca 41x33 cm

Ändringar/tillägg
Justering av datering

Fack 13

Johan Bladh

Budhistorik (3 bud)

4172863
4176844
4172863

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.