August Van der Donckt oljemlning

560963

AUGUST VAN DER DONCKT (1800-talets andra hälft): landskap med får, olja på pannå, signerad och daterad 1872, ca 18x25 cm

Krackelerad

Konst, Äldre måleri

Fack 14

Budhistorik (19 bud)
4177863
3 400
4177834
3 200
4177862
3 200
4177834
4177771
2 800

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.