Edmund Bristow oljemålning

560959

EDMUND BRISTOW (1787-1876): motiv med barn och hundar, olja på pannå, signerad E. Bristow, ca 29x23 cm

Krackelerad

Konst, Äldre måleri

Fack 38

Edmund Bristow oljemålning

Budhistorik (13 bud)
4177857
3 200
4169831
4177856
4169831
2 800
4177855
2 600

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.