Lena A Linderholm färglitografi

560958

LENA A LINDERHOLM (född 1947), "Solrosängel", signerad Lena A Linderholm, färglitografi, EA, ca 53x37 cm

Fack 2

Budhistorik (12 bud)
4176200
850
4175858
4172153
750
4175857
700
4172153
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.