Fåtöljer 1900-talets mitt

560955

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets mitt, enligt uppgift NK, fanerade med mahogny, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, fläckar, torkad stoppning

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Fåtöljer 1900-talets mitt

Budhistorik (3 bud)

4176900
4176283
4169920

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.