Casa Milano sideboard

560954

CASA MILANO, sideobard, samtida, vitlackerad mdf, hyllplan samt skjutdörr i glas, höjd ca 63, 240x55 cm

Bruksslitage, smärre nagg

Möbler, Skåp, byråer

Rum 19

Casa Milano sideboard

Budhistorik (8 bud)
4178677
650
4178710
600
4178677
550
4178708
500
4178677
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.