Oscar Keen oljemålning

560952

OSCAR KEEN (1867-1949): motiv med husfasad i kvällsljus, signerad och daterad Oscar Keen 1903, olja på pannå, ca 12x16 cm

Fack 14

Oscar Keen oljemålning

Budhistorik (18 bud)
4170169
4173777
1 400
4170169
1 300
4173766
4170169

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.