Karin Olsson olja på duk

560949

KARIN OLSSON (1928-2006): Vinterlandskap, signerad Karin Olsson, olja på duk, ca 60x60 cm

Rum 1

Karin Olsson olja på duk

Budhistorik (22 bud)
4177822
7 000
4177824
6 800
4177822
6 600
4177815
6 400
4177815
6 200

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.