Nils Lundelius oljemålning

560938

NILS LUNDELIUS: Ridande karoliner i snöyra, signerad N. Lundelius, olja på duk, 50x38 cm

Nils Lundelius oljemålning

Budhistorik (7 bud)
4177702
4177699
850
4177698
600
4177341
550
4174929
500

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.