Byrå omkring 1900

560926

BYRÅ, omkring 1900, med öppningsbar lock som toppskiva, en låda samt skåp, fanérat i valnöt, höjd ca 77, 63x40,5 cm

Slitage, smuts, lagning och repa på skivan, lagning på toppens vänstra kant, avslag på låda samt skåpsdörren, avslag på högra baksidan

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Byrå omkring 1900

Budhistorik (9 bud)
4176886
4176888
950
4176886
900
4176884
850
4176884
750

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.