Serveringsvagn 1950-tal

560923

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, Ateljé glas och trä, Hovmantorp, träbrickor i två plan, på hjultrissor, höjd ca 64, 74x51,5 cm

Brickor med kraftigt ytslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Serveringsvagn 1950-tal

Budhistorik (2 bud)

4177309
4169597

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.