Sängbord jugend med marmorskiva

560920

SÄNGBORD,1910-tal, jugend, med låda och skåp, metallbeslag, fanerat med björk, skiva av marmor, höjd ca 77,5, 40x40,5 cm

Slitage, smuts, enstaka små fläckar på marmorskivan

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Budhistorik (15 bud)
4176851
4173802
1 400
4176850
1 300
4173802
4176849

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.