Marie Söderlund oljemålning

560919

MARIE SÖDERLUND (Samtida): "Dans på San Marco", signerad och daterad Marie Söderlund 76, olja på duk, ca 105x130 cm

Rum 9

Marie Söderlund oljemålning

Budhistorik (19 bud)
4177462
1 400
4177494
1 300
4177462
4177465
4177462

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.