Bordslampa 1900-tal

560915

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft/mitt, 2 ljusarmar, fot i mässing, skärm med textil lagd i veck, höjd ca 62, bredd 45 cm

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampa 1900-tal

Budhistorik (1 bud)

4168674
2018-07-22 05:35:13

2018-07-29 kl 14:15
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.