Bruno Mathsson Piet Hein soffbord

560913

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, soffbord, fanérat i björk, stämplad Piet Hein & Bruno Mathsson, etikettmärkt Fritz Hansen 1990, höjd ca 52, 100x100 cm

Ytslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 19

Budhistorik (3 bud)

4176763
4175237
4168031

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.