Ljuskrona rokokostil

560895

LJUSKRONA, 1900-talets mitt, rokokostil, 8 ljuspunkter, stomme av mässing och glas, stora droppformade prismor, höjd ca 60, diameter 50 cm

Slitage, mikronagg på prismor kan förekomma, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor

Rum 15

Ljuskrona rokokostil

Budhistorik (9 bud)
4168618
1 300
4176662
4168618
4173531
4168618
850

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.