Tvättkommod 1800-tal

560887

TVÄTTKOMMOD, 1800-tal, vitmålad samt blomsterdekor, invändigt med hyllplan, låda i sargen, träskuren dekor, höjd ca 82, 78x45 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 15

Tvättkommod 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
4170845
3 400
4172372
3 200
4170845
2 400
4172371
4170845
1 700

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.