Tekök nysilver

560886

TEKÖK, 1800-talets andra hälft, nysilver, gustaviansk stil, total höjd inkl hänkel ca 36 cm

Förgyllningsbortfall

Diverse

Monter 20

Tekök nysilver

Budhistorik (1 bud)

4167992
2018-07-21 16:18:15

2018-07-28 kl 20:03
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.