Kopparkittel 1800-tal

560885

KOPPARKITTEL 1800-tal, ben i smidesjärn, numrerad 1676 1831, samt stämpelmärkt tre kronor, höjd ca 49, 60x41 cm

Bucklor, slitage

Metall

Rum 5

Kopparkittel 1800-tal

Budhistorik (18 bud)
4176764
4176441
4176098
4169490
950
4176097
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.