Spegel 1920-/30-tal

560884

SPEGEL, 1920-/30-tal, träram av mahogny med skuren dekor, dekor i spegelglaset, ca 101x97 cm

Slitage, smuts, enstaka liten repa på spegelglaset

Speglar

Rum 8

Spegel 1920-/30-tal

Budhistorik (8 bud)
4175317
4171290
4175316
4171290
4175315
750

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.