Stig Larsson S:t Clair oljemålning

560878

STIG LARSSON S:T CLAIR (född 1918): "Rödfjället", signerad och daterad Stig Larsson 1976, olja på duk, ca 55x38 cm

Enstaka mindre fläckar

Fack 7

Budhistorik (1 bud)

4176323
2018-07-28 14:05:39

2018-07-28 kl 19:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.