Skrivbord jugend

560875

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, jugend, betsad ek, 5 lådor, metallbeslag, höjd ca 77,5, 63,5x119 cm

Slitage, smärre repor och fuktskador på bordskivan

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 6

Skrivbord jugend

Budhistorik (15 bud)
4176621
1 400
4176704
1 300
4176621
4176617
4176577

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.