Matta röllakan Ingegerd Sirlow

560862

MATTA, röllakan, signerad IS (Ingegerd Sirlow), ca 204x138 cm

Bruksslitage

Mattor/Textilier

Matthylla 3

Budhistorik (9 bud)
4178664
1 600
4178624
4178275
1 400
4178071
1 300
4178070

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.