Skrivbord nyrenässans

560861

SKRIVBORD, 1800-tal, nyrenässans, fanerad i olika träslag bl.a. ek och rot, 3 lådor i sarg, höjd ca 74, 93x63 cm

Bruksslitage, skivan saknar läderklädsel, nyckel saknas

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 17

Skrivbord nyrenässans

Budhistorik (4 bud)

4169840
4169839
4169838
600
4169837

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.