Skåp 1900-tal

560860

SKÅP, jugend, 1900-talets första hälft, bemålat i grått, beslag i mässing, 2 lådor, invändigt med hyllplan, höjd ca 101, 110x50 cm

Senare bemålat, nyckel sankas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Skåp 1900-tal

Budhistorik (20 bud)
4176542
4176547
4176542
1 800
4176544
1 800
4176542
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.