Bruno Ehre & Tom Wolfgers stockholmssviten

560857

BRUNO EHRS & TOM WOLGERS, 1987, "Stockholmssviten", bok med stockholmsfotografier tagna av Bruno Ehrs, med ackompanjerande LP-skiva med musik komponerad av Tom Wolgers, numrerad 142/1000, tyckt på silverblade matt papper, ca 43x32 cm

Smärre slitage på omslaget, skivans fodral löst

Böcker/Kartor, Fotografi/fotolitteratur, Stockholmiana

Budhistorik (4 bud)

4176132
550
4171475
500
4171475
4167584

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.