Utdragssoffa 1800-talets första hälft

560856

UTDRAGSSOFFA, 1800-talets första hälft, troligen Hälsingland, blå textilklädsel, längd ca 175 cm

Slitage, smuts, spår från trämask

Ändringar/tillägg
Tre lösa knoppar medföljer

Möbler, Soffor

Budhistorik (2 bud)

4176405
4174333

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.