Kista 1800-tal

560854

KISTA, 1800-tal, beslag av smide, något välvt lock, höjd ca 64, 145x70 cm

Sprickor på lock och på baksidan, fläck på locket, smuts, åldersrelaterat slitage, stor repa på framsidan, låset har lossnat.

Ändringar/tillägg
Nyckel finns.

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Rum 11

Kista 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
4176502
700
4176503
650
4176502
600
4176475
550
4176475
450

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.