Eberhard & Co herrarmbandsur i 18 k guld

560844

EBERHARD & CO, armbandsur, 18 k guld, 1960-tal, automatisk, plexiglas, cal 261-123, läderarmband, spänne i gulddoublé, diameter 34,8 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, bakboett med repor, något böjt bandhorn kl 1

Klockor/Ur, Fashion

Budhistorik (12 bud)
4178629
4 600
4171722
4 400
4178628
4 200
4171722
4178528
3 800

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.