Certina herrarmbandsur i 18 k guld

560841

CERTINA, armbandsur, 18 k guld, 1970-tal, manuell, plexiglas, boett nr. 5210 136, cal 25-66, fixoflexarmband, diameter 33,8 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, bruksslitage

Klockor/Ur, Fashion

Budhistorik (3 bud)

4169776
4170055
1 900
4169776
1 800

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.