Sekelskiftesskåp

560840

SKÅP, sent 1800-/ tidigt 1900-tal, 2-delat, senempire, stomme fanerad i mahogny, över- och underdel med bakomliggande hyllplan, höjd ca 238, 139x58 cm

Smärre slitage, damm, enstaka repor och märken

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Sekelskiftesskåp

Budhistorik (6 bud)
4176600
3 400
4176550
3 200
4176549
2 600
4175593
1 800
4174563

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.