Pelarbord 1900-talets första hälft

560836

PELARBORD, 1900-talets första hälft, ek, ben med avslut i form av lejontassar, brännmärkt Thomson Möbelmagasin Malmö, höjd ca 73, 115x73 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 17

Budhistorik (1 bud)

4176124
2018-07-28 10:25:04

2018-07-28 kl 15:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.