Axel Kargel oljemålning

560827

AXEL KARGEL (1896-1971): Landskap med kvarnar, signerad och daterad A Kargel 1940, olja på duk, ca 39x53 cm

Ospännd duk

Fack 8

Axel Kargel oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4173265
4168263
750

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.