Rune Hagman oljemålning

560818

RUNE HAGMAN (1914-2007): Kvinna i landskap, signerad R Hagman, olja på duk, ca 140x220 cm

Lös i ramen, ytsmuts, krackelyr, retuscherad

Rum 1

Rune Hagman oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4173740
4173738
4173737

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.