Carl Malmsten sängbord

560808

CARL MALMSTEN, "Guldheden", sängbord, 1 par, furu, brännstämplade "CM", höjd ca 55, 60x31 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 12

Carl Malmsten sängbord

Budhistorik (9 bud)
4176945
1 600
4178222
4176945
1 400
4178221
1 300
4176945

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.