Nattduksbord 1 par

560807

NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, med låda, vitlackerade, höjd ca 54, 42x32 cm

Smärre slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 15

Nattduksbord 1 par

Budhistorik (18 bud)
4178533
4178542
4178533
4178535
950
4178533
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.