Gustav Rudberg oljemålning

560801

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): motiv från Hven, signerad Rudberg, olja på pannå, ca 40x29 cm

Fack 10

Gustav Rudberg oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4178276
4177456
1 900
4177448
1 800
4170883
1 700
4177446
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.