Gunilla Mann litografi

560787

GUNILLA MANN (född 1947): "Sången om Stockholm", signerad Gunilla Mann, numrerad 164/290, färglitografi, bildmått ca 41.5x28 cm

Ej examinerad ur ramen

Fack 17

Gunilla Mann litografi

Budhistorik (26 bud)
4175780
4175776
1 900
4175767
1 800
4175764
1 700
4175761
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.