Gunilla Mann litografi

560785

GUNILLA MANN (född 1947): "Snurra min jord", signerad Gunilla Mann, numrerad EA, färglitografi, ca 59x65 cm

Ej examinerad ur ramen

Fack 32

Gunilla Mann litografi

Budhistorik (18 bud)
4175738
1 400
4175716
1 300
4175676
4175415
4175674

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.