Dekorelement 1800-tal

560776

DEKORELEMENT, 1800-tal, bronserad, träskuren dekor med trädgårdsredskap, längd 89 cm

Lagningar och skador

Möbler, Övriga möbler

Rum 7

Dekorelement 1800-tal

Budhistorik (17 bud)
4176160
1 600
4176139
4176139
1 300
4176064
4176017

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.