Dekorelement 17/1800-tal

560762

DEKORELEMENT, 17/1800-tal, skuren dekor i form av frukter, blomster, samt sädesax, längd ca 37-84 cm

Lösa delar, skador

Möbler, Övriga möbler

Rum 7

Dekorelement 17/1800-tal

Budhistorik (8 bud)
4176137
4176062
1 400
4176136
1 300
4176062
4176016

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.