Chanel väska svart quiltat caviar skinn

560761

CHANEL, axelbandsväska i svart quiltat caviarskinn, dragkedja samt berlock med logga i gulmetall, år 2006-2008, ca 25x32 cm, äkthetskort samt dustbag i original medföljer

Bruksskick, insida med repor

Fashion

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (14 bud)
4176479
10 000
4176450
8 200
4176089
7 000
4176087
6 000
4176086
5 600

Slutpris SEK:
10 000
965 EUR, 1 096 USD
Utropspris SEK:
14 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.