Gunilla Mann färglitografi

560755

GUNILLA MANN (född 1947): "Örestaden", signerad Gunilla Mann, numrerad 216/290, ca 80x42,5 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Gunilla Mann färglitografi

Budhistorik (24 bud)
4175662
2 600
4175661
2 400
4175651
4175655
4175651
1 700

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.