Bert-Johnny Nilsson etsning

560752

BERT-JOHNNY NILSSON (1934-2004): "Madame M:s vandring", signerad och daterad B Johnny Nilsson 1970, numrerad 20/75, etsning, ca 30x30 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Bert-Johnny Nilsson etsning

Budhistorik (1 bud)

4175629
2018-07-27 20:35:15

2018-07-27 kl 20:42
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.